سافت گذر - دانلود نرم افزار
صفحه اصلی | راهنمای استفاده | سوالات متداول | دریافت آدرس سرور فعال | بازیابی مشخصات اکانت | ارتباط با ما | درباره ما

خرید یوزر پسورد نود 32 | آپدیت نود 32

یوزر و پسورد های نود 32 در این سایت جهت ورژن های 8 به پایین آنتی ویروس نود 32 می باشد

در این سایت لایسنس نود 32 به صورت یوزر و پسورد ارائه می گردد.


توافق نامه و نکات مهم قبل از خرید :

  1. این اکانت ها (یوزر پسورد نود 32) در حال حاضر بر روی نسخه های 9 به بالای آنتی ویروس نود 32 و نسخه های موبایل این آنتی ویروس قابل استفاده نیست.
  2. قبل از بروزرسانی (آپدیت نود 32) و استفاده از این اکانت، به روشی که در این لینک گفته شده ابتدا آدرس سایت سافت گذر و آدرس این سایت را در لیست مجاز قرار دهید.
  3. همیشه اجازه دهید تا به روزرسانی (آپدیت نود 32) فقط به صورت خودکار توسط خود آنتی ویروس نود 32 انجام شود. حتی زمانی که سیستم خود را روشن می کنید، هرگز روی گزینه ی Update Now کلیک نکنید. در صورت به روز رسانی دستی، سیستم تشخیص استفاده ی غیر مجاز، ممکن است اکانت شما را مسدود کند. آنتی ویروس نود 32 به صورت خودکار و دائم سیستم شما را به روز نگه خواهد داشت.
  4. این سایت تحت هيچ شرايطي در برابر اتفاقاتی از قبيل از دست رفتن اطلاعات و هک شدن و نظیر آن مسئول نمی ‌باشد.
  5. استفاده اشتراکی از اکانتهای (یوزر پسورد نود 32 یا همان لایسنس نود 32) تک کاربره ممنوع بوده در صورت مشاهده، اکانت مسدود می گردد. در صورت نیاز لایسنس نود 32 یا همان یوزر پسورد نود 32 از نوع چند کاربره تهیه نمایید.
  6. ممکن است در طول استفاده یک یا چند بار سرور بروزرسانی توسط نود 32 مسدود شود در این صورت از طریق صفحه دریافت آدرس سرور مشخصات لایسنس نود 32 خود را وارد نموده، آدرس جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  7. تاکید می شود جهت بروزرسانی آسان و بدون مشکل آنتی ویروس نود 32 خود، نسخه های پیشنهادی آنتی ویروس نود 32 را از سایت سافت گذر دانلود و نصب نمایید در غیر اینصورت سایت تعهدی در خصوص مشکلات بروزرسانی آنتی ویروس نود 32 شما نخواهد داشت.
  8. ممکن است سرور آپدیت نود 32 در طول دوره استفاده شما گاهی بدلایل فنی چند ساعتی دچار اختلال گردد، در این صورت تیم فنی ما تمام تلاش خود را جهت رفع مشکل به کار خواهد گرفت اما تعهدی در ازای زمانهای اختلال سرور به مشتری نخواهد داشت.

حقوق برای ای ست آپدیت محفوظ می باشد - EsetUpdate.ir © 1390 - 99
سرور آپدیت نود 32 - مرکز بروز رسانی و فروش یوزر پسورد نود 32
پشتیبانی توسط سایت سافت گذر